Demet Akalın, Selin Ciğerci ve Seren Serengil’den Sonra Kozmetik Sektörüne Yeni Bir İsim Daha Geliyor!

Geçtiğimiz 2020 senesinde ünlüler arasında kozmetik ürünler çıkartmak neredeyse akım haline gelmişti. Bu sene de aynı akım hız kesmeden devam ediyor. Eski manken Tuğba Özay Instagram hesabında kendi ismine ait bir kozmetik markası ve yeni şarkı çıkaracağını duyurdu!

Ünlü isimlerden yeni markalar gelmeye devam ediyor, sanırım kozmetik işinde iyi para var! Bu sektöre gireceğini duyurmayan üç beş ünlü kaldı resmen. Demet Akalın, Seda Sayan, Seren Serengil, Gülşah Saraçoğlu, Ebru Polat… Bu isimlere ise şimdi eski manken Tuğba Özay da katıldı.

Geçtiğimiz günlerde LGBT+ bireyler için yaptığı açıklamalarla olay olan Tuğba Özay, bugün Instagram hesabından hem şarkı çıkaracağını hem de yeni bir kozmetik markası kuracağını duyurdu. Ancak Tuğba Özay’ın bu açıklaması, geçtiğimiz haftalarda yaptığı LGBT+ çıkışının PR olup olmadığı sorusunu akıllara getiriyor.

Tuğba Özay

Uzun süredir inzivada olan Tuğba Özay, 2020’de pek çok ünlünün akım haline getirdiği kozmetik sektörüne giriş yapmaya hazırlanıyor. Bakalım Tuğba Özay’ın hangi ürünlerine “Merhaba” diyeceğiz!

Kozmetik Akımı!

Selin Ciğerci ve Tolga Çıra

Ancak bu işin öncüsü ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci, ilk olarak büyük hazırlıklarla ve reklam kampanyalarıyla kozmetik işine giren güzel fenomen kısa sürede pek çok kişinin sevdiği bir marka olmayı başardı. Fakat geçtiğimiz günlerde yaşanan “Maskarayı sürüp geliyorum!” rezilliğini görmezden gelirsek tabii! Bu arada hatırlamayanlar ve bilmeyenler varsa onları şuraya alabiliriz:

Ancak Selin Ciğerci, bunu bilerek yaptığını katıldığı bir canlı yayında itiraf etmişti. Bir PR uğruna ne güneşler batıyor!

blank

Selin Ciğerci’nin başlattığı bu akımı önce Ebru Polat ve Gülşah Saraçoğlu şampuan çıkartarak devam ettirdi. Hatta bir dönem “Duşta tanıtım” furyası da aldı başını gitti! Ardından Demet Akalın’dan bir hamle geldi ve o da kendi ismiyle ruj çıkarttı. Sonrasında Seda Sayan’dan kolonya geldi, Seren Serengil “Benim neyim eksik?” diyerek hem havyarlı şampuan hem de yaşlandırmayı geciktiren krem çıkartacağını duyurdu. Bugün ise Tuğba Özay’dan yeni bir marka geleceğini duyduk. Bakalım daha neler göreceğiz?

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*