Ünlü Astroloji Uzmanı Aslı Yıldız Medyamızda Yazıları Ve Tahminleriyle Bizlerle Olacak

Ünlü astroloji uzmanı Aslı Yıldız hem burç yorumları hemde yazılarıyla gündemi belirleyecek.Ünlü astroloji uzmanı Aslı Yıldız’ın bu hafta yapmış olduğu burç yorumları siz okuyucularımızla buluşuyor.
Koç burcu sağlam adımlar atacaksınız. Geleceğe yönelik hedefleriniz değişiyor. Arkadaşlarınızdan sağlam olanlar dışında size iyi gelmeyenleri eliyorsunuz. Her şeye rağmen planlarınızı gerçekleştiriyorsunuz. Ağustos ayında Aslan Yeni Ay’ı ile kükremeye hazır olun.
2022 bir gelen fırsatlarla sizi ilerletecek. Partnerinizin yaşayacağı krizleri yöneteceksiniz. Bekarlar ise baharda yeni aşkla karşılaşacak. Mart ve nisanda yeni dostlar edinmek, maneviyatınızı güçlü tutmak iyi gelecek. Bu yıl sizin yılınız!
İkizler 2022 Satürn Kova’da hareket ederken hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Güney Ay Düğümü’nde zorluklarla karşılaşacak, 11 Mayıs’a kadar işinizde krizler olsa da atlatacaksınız. 11 Mayıs-29 Ekim sonrasında ilişkileriniz keyifli hale gelecek.
2022 Yengeç partnerinizle ortak karara varmakta zorlanacaksınız. Sağlam dostluklara yenileri ekleniyor. Hobilerinize daha çok odaklanacaksınız. 11 Mayıs sonrası kariyeriniz hareketlenecek. Ağustos ayı finansal gelişmeler olacak.
2022 aslan Geride bıraktıklarınızın sizi inşa etmek için olduğunu göreceksiniz. Kiminiz ev değiştirecek, kimi anne baba evindeki ya da kendi yuvasındaki krizlerle uğraşacak. Güçlendiğinizi, itibar elde ettiğinizi göreceksiniz. Bekarlar evlenecek. Fırsatlarla dolu yaz dönemi yaşayacaksınız.
2022 başak Evlilerin eşi vesilesiyle bereketi artacak. Kardeşler ve akrabalarla ilgili zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Eski defterleri açmamaya özen gösterin. Çatışmaları yönetmek önemli olacak. Kendinizi ifade etmek için yeni yollar deneyeceksiniz.
2022 Terazi Kuzey Ay Düğümü tutulmaları fırsat getirir. Nisan sonunda yatırım planınız olabilir. 29 Ekim’e kadar ilişkilerde şanslısınız.Ağustos ayında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
2022 akrep Bu yıl sizi kökten dönüştürecek. Bazı ilişkiler bitecek, kimileri estetik ameliyat ile tarzını değiştirecek. İlişkisi olmayanlara yeni kapılar açılacak, olan ilişkiler ise sağlamlaşacak.Yeniliklere açık olmak önemli.
Yay 2022 ,mayıs, ağustos ve kasım aylarında kim dost kim düşman göreceksiniz. 11 Mayıs sonrasında sizi mutlu eden dönem başlıyor. Aşk,flört, cinsellik, çocuklarla ilgili konularda güzel haberler var.
Oğlak 2022 para akışı olacak. Nisan sonu sürprizlerle dolu. 11 Mayıs sonrasında yuvanız bereketli hale geliyor. Ekim sonuna kadar taşınma, gayrimenkul alım satımı, evdeki kişi sayısı artışı olası.
Oğlak 2022 Aşk, flörtler, sosyal ilişkiler ve para akışı olacak. Nisan sonu sürprizlerle dolu. 11 Mayıs sonrasında yuvanız bereketli hale geliyor. Ekim sonuna kadar taşınma, gayrimenkul alım satımı, evdeki kişi sayısı artışı olası.
Kova 2022 Yaşadığınız sıkıntılar ileride rahat etmenizi sağlayacak. Mesleki değişimler yapacak, partnerinizin ailesindeki zorlu dönemlere destek olacaksınız. Evlilik ve kariyer arasındaki dengeyi kurmak önemli. Şans sizden yana.
Balık 2022 Projeleriniz, için destek aldığınız bir dönem. Atılım ve girişimler yapın. 12 yılda bir gelen bu fırsatı iyi değerlendirin. Bu dönemde hayalperest olmamak lazım. Ayaklarınız yere bassın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*